Welcome to Ilona Cebo-Kubiczek
Law Office

 

My Law Office’s services comprise all realms of law, in particular:

Ilona Cebo-Kubiczek Law Office offers:


Ilona Cebo-Kubiczek
Law Office
ul. Graniczna 12, lok. 101
41-300 Dąbrowa Górnicza
phone +48 602 751 634
phone +48 32 261 40 11
e-mail:
kancelaria@adwokatcebo-kubiczek.pl

Nowoczesna obsługa prawna, życzliwe, ale profesjonalne podejście oraz doświadczenie – to cechy, które wyróżniają kancelarię adwokacką Ilony Cebo-Kubiczek. 20 lat pracy i kontaktów z klientami pozwoliły mi zrozumieć, że dobry prawnik powinien mieć w sobie coś z dziennikarza, psychologa, ale i najlepszego przyjaciela. Musi umieć wysłuchać, poznać wszystkie szczegóły sprawy, a jednocześnie indywidualnie podejść do każdego klienta i wesprzeć go w jego działaniach tak, by uzyskać jak najlepsze rezultaty. Taki adwokat to nie tylko ktoś, kto zaoferuje poradę prawną, ale też osoba, która będzie reprezentować klientów w sądzie. Od początku w swojej pracy łączę umiejętność słuchania, rzetelność i indywidualne podejście, a także zaangażowanie w każdą powierzoną mi sprawę. Potwierdzają to zadowoleni klienci mojej kancelarii. Kancelaria adwokacka Ilona Cebo-Kubiczek oferuje usługi prawne dla klientów indywidualnych ( adwokat sprawy karne dąbrowa górnicza i adwokat rozwód dąbrowa górnicza ) i dla firm, w tym także instytucji publicznych ze Śląska i nie tylko (Dąbrowa Górnicza i okolice). Zapraszam wszystkich, którzy potrzebują pomocy prawnej z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, handlowego, karnego, administracyjnego. Zajmuję się także edukacją i szkolnictwem. Firmom oferuję nie tylko doradztwo w konkretnych sprawach, ale też stałą, bieżącą obsługę prawną. Szczegółową ofertę znajdą Państwo w zakładkach „Klienci indywidualni” oraz „Dla firm”. Zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego, aby umówić się na spotkanie - Kancelarie prawne dąbrowa górnicza.

W celu zapewnienia komfortu przeglądania naszej strony stosujemy pliki cookies. Możesz w każdym czasie dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies.
© 2016-2021 Copyright Ilona Cebo Kubiczek – Adwokat Dąbrowa Górnicza | ul. Graniczna 12, lok. 101 [mapa dojazdu] | tel. 602 751 634 | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Adwokat sprawy karne Dąbrowa górnicza | Adwokat rozwód Dąbrowa górnicza | Spadek
Wykonanie i obsługa - Studio72